Emin olun hayatımda bu kadar zevk aldığımı hatırlamıyorum. Neyse, ben sikimi tükürükledikten sonra azar azar kıçına koydum. Ablam “Yeter, çıkar, çok acıyor” dedi ama dinlemedim. Sanırım eniştem ablamı götünden hiç sikmemişti. Ablamın çığlık figanları arasında götünün derinliklerine boşaldım ve yanına uzandım.

Ablam “Erdal, hepimiz ne yaptık? Fazlaca utanıyorum falan” dedi. Ben de “Abla, yalvarırım, bu şekilde oldu. Karnım karıncalanıyordu bile” dedim. Boynumdan ayrılıp göğüslerimi sıkmaya başladı. Sertti ve canımı yakıyordu. Kısa sürede onu da bıraktı. Boynumu acıtarak yalamaya devam etti ve öne doğru birkaç kez hareket ederek, tüm ağırlığını üstüme vererek boşaldı.

Daha yeni havaya girmiştik ve iç kısmına girli bir dakika bile olmamıştı ki üzerimden kısa sürede yana devrildi. Kanı olmuştum, ama aklından zoru olduğuna bu akşam tanık oluyordum. Kadın gerçekten dengesizdi. İşi şakaya vurarak “Salatalık, patlıcan, kabak da olur!” dediğimde, “Yavrum ben canımın acısıyla kıvranıyorum, sen alay ediyorsun benimle!” dedi. Ardından da “Bu hafta pazara gidemedim, o dediklerin de çok pahalı zaten!” diye ekledi.

Bu videodaki modeller ve kanal

Pornoyu Yorumla

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*