Vücutlu dar kot pantolonlu ve paltolu erkeklerle doluydu mekan. Nerdeyse her kıza bir erkek düşüyordu!! Neyse, biz masalara oturduk ve tekila-tuz-limon yapıp eğlenmeye başladık. Kafalarımız güzel olmaya başlamıştı. Erkekler de masalara gelip dans ediyor, vücutlarını bizlere ellettiriyorlardı. Bir tanesi pantolonunun üstünden penisini bana sürtüyordu ve elleriyle boynumu ovalıyordu ? Yaklaşık 2-3 saat sonra bazılarımız kendimizi kaybetmiştik ve önümdeki şişlik iyice belirginleşmişti.

Sevim birden döndü ve “Aaa, yeter artık, bu kadar oyun aslanım! Hadi artık, sırılsıklam ıslandım, aramızda erkek yok mu acaba?” dedi ve benim pantolonun önüne el attı. “Oooo, varmış be! Baksana aşkım, böyle penis her zaman bulunmaz!” diye seslendi abime. Abim de, “Ne duruyorsun? Yap bakalım!” diye cevap verdi ve Sevim ile birlikte eğlenmeye başladık.

Daha sonra abim yanıma yaklaştı ve kalçama minik minik dokunmaya başladı. Sonra penisini hissettim. Kalın ve çok sertti. Elini tekrar vajinama getirdi ve hafifçe bastırmaya başladı. Aman Allahım, zevk alıyordum ve hoşuma gidiyordu. Yine aklımda “Kalk tokatı yapıştır gibi” düşünceler dönüyordu ama kendimi engelliyordum.

Bu videodaki modeller ve kanal

Pornoyu Yorumla

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*