Kişi, “Bunu yeniden yazabilir misiniz?” diye sordu. Ona mümkün olmadığını ama telefon numarasını verirse kendisini arayabileceğimi söyledim. Bana cep telefonu numarasını verdi ve sanırım beni sabırsızlıkla bekliyordu. Sabah geleceğimiz konusunda konuşmuştuk ve ben kendimi tuvalete attım ve duş altına girdim. Kaynanam, ev kıyafetlerini giymek için odasına gitmişti.

Yolda elleşmelerimiz nedeniyle sikim kalkmıştı ve kayınvalidemi tekrar sikebilmek istiyordum. Ancak vaktimiz yoktu, her şeyi ayarlamak için zaman gerekirdi. Duş alırken bile düşüncelerim kayınvalidemle seks yapma arzusuyla doluydu ve sikim taş gibi sertti.

Biraz eniştemle beraber olduktan sonra, bu ilişkimiz hala devam ediyor. Eniştem bana çalıştığı ilçede bir iş bulacak ve ablamın yanında, onlarla birlikte kalacağım. Eniştemle hayaller kuruyoruz fakat nasıl başaracağımızı bilmiyoruz. Belki de ablamı da kandırabiliriz ve eniştemin yardımıyla onunla da birlikte olabiliriz. Eniştemin gücü ve kuvveti bizim ikimiz için de yeterlidir.

Bu videodaki modeller ve kanal

Pornoyu Yorumla

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*