“Eve geldim” dedi. Belimde havluyla oraya doğru yürüdüm. Siyah bir gecelik giymişti ve ortadaki sehpanın üzerini boşaltmış, üzerine çikolata, meyve, çerez tabaklarını yerleştirmiş, kristal bir kasenin içine kızlık kanımı sildiğim beyaz ipek fuları koymuştu ve buz kovasının içinde bir şampanya şişesi duruyordu. “Hayrola?” diye sordum. “Bunu kutlamalıyız!” dedi. “Tamam, giyinip geleyim.” diye cevap verdim.

Fakat o, “Yok… kötü bir halde azmış halin çok daha güzel olurdu aşkım” diyerek elimi alıp parmaklarımı yalamaya başladı. Sözde ağzında bir sik varmış gibi parmaklarımı emiyordu. Ardından ben içinden arkadan biri makatını yalarsa ne olacak diye sordum ve parmağımla deliğine hafif baskı uyguladım. Eşimin inlemesi artmıştı ve gidip gelmelerimi hızlandırmaya başlamıştım. Belliki bu hoşuna gitmişti.

Güzelce hızlanarak ikimiz de önce teyzemin amını dillemek için eğildik. Ancak teyzem saçımdan tutarak, “Yeğenim bırak, am yalama sırası değil şimdi, sikişme sırası geldi, yarağıma doyur beni, erkeğim ol, kocam ol!” diyerek beni üzerine çekti. Sikimi elimle teyzemin amına yerleştirmeye başladım. Teyzem sırılsıklam olmuştu ve az az girdim.

Bu videodaki modeller ve kanal

Pornoyu Yorumla

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*