Topladı ve yuttu. Aletini dili ile temizledi. Yatağa uzandık ve “Rahatladın mı?” diye sordu. Evet, dedim. Yanağımdan öpücük kondurdu ve “Lale ile seni konuşurduk” dedi. Aslında her zaman seninle birlikte olmak istedim ama kardeşinle evliydin. Ben de evliydim, dedi. “Ama şimdi artık evli değilim” dedim. O da duldu ve istediğim zaman yanına gelebileceğimi söyledi. Dudağıma yapıştı ve yalamaya başladı. Amımı yalaması beni çok tahrik ediyordu.

Beyaz ipek fularını alnında gezdiriyordum ve irkiliyordu. Yavaşça boynuna indim ve kıpırdamaya başladı. Memelerinin çevresinde dolaşmaya hazırlanırken inlemeye başladı. Sol ayağını sağ ayağının üstüne koydu ve amını ayak arasında sıkmaya başladı. Fuları bedeninde bir hayli gezdirdim. Derken göbeğine doğru indim ve kasılmaya başladı, bağırmaya başladı. Kasıklarına indim ve külot çizgisinde dolaşıyordum.

Sonra onu kucağımdan indirip domalttım ve göt deliğinden sikeceğimi söyledim. “Yırt piç, anamı siktin. Esasen götümü de yırt, koy kenara” dedi. Bebek yağıyla parmakladıktan sonra kalınca sikimi soktum ve ağlamaya başladı. “Acıdan öldürdün beni, sik daha hızlı dayanamayacağım acıya” demeye başladı. Köküne kadar yerleştirip çıkardım ve götüne kadar tokatlayarak boşaldım.

Bu videodaki modeller ve kanal

Pornoyu Yorumla

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*