İfade ile bende hiç istemiyorum dedim ama o yok, akıllanman lazım senin dedi. Beni bir anda tuttu ve kucağına doğru yatırdı. Eteğimi kaldırdı ve popoma vurmaya başladı. “Baba ne yapıyorsun?” dedim ama cezanı vereceğim o zaman dedi ve beni vurmayı sürdürdü. Baba götümü falan ellemeye başladı, o sırada göbeğimde bir sertleşme hissettim.

Yaklaşık yarım saat sonra, Zarife ablanın telefonundan annem aradı ve “Gittin mi, merak ettim?” diye sordu. Normal bir şeydi böyle sorması ama işkillendim. “Çıktım, otobüsteyim!” dedim, bile bile asılsız bir şey söyledim. “İyi, tamam. Geç kalma sakın!” diyerek telefonu kapattı.

Bu konuşmadan kısa bir süre sonra evin kapısı açıldı ve kapanış sesi geldi. Zarife ablanın beni görür görmez biraz heyecanlandığını fark ettim ve yanına oturdum. Eline geçen gece kına yakmışlardı, bana değil yere bakıyordu. Bana “Sen bana amcaoğlunun emanetisin! Bunu nasıl kabul ettiğimi ben de bilmiyorum!” dediğimde, bana bakmadan “Töremiz böyle!” dedi. Her şeyi baştan kabul etmişti ama ben sessiz kaldım.

Bu videodaki modeller ve kanal

Pornoyu Yorumla

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*