Olay benim oturduğum yerden gördüğüm gibi aleti kazık gibi olan bir çocukla ilgiliydi. Pantolonundan baskı yaptığını görebiliyordum. Derken, İlknur’un elini tutup yarrağının üstüne götürdü. İlknur önce biraz korktu ama çocuk ısrar edince elini çekmeyi bıraktı ve çocuğun sikini pantolonun üstünden okşamaya başladı. Bunun üzerine çocuk iyice kendinden geçti ve İlknur’un elbisesinin askılarını indirerek omuzlarını boynunu öpmeye başladı. Etraf tenhadı, bu yüzden lavaboya gidip boşaldım. Lavabodan çıktıktan sonra delikten tekrar baktığımda her şey sakinleşmişti ve teyzem uyuyordu. Ben sabaha kadar uyumadım ve artık teyzemi sikme planları yapıyordum, bu yüzden öğlen 12 gibi uyandım. Aslında beni uyandıran şey, teyzemin yatak odasına gitmesiydi. Annem erkenden iş için belediyeye gitmişti ve teyzem de çalışmadığı için evdeydi.

Şimdi anlatacağım hikaye, ABD’de yaşadığım bir olayı hatırladıkça terliyorum. İstanbul’da birçok kez sikişmiştim ama Amerikalı biriyle ilk kez bu olayda sikiştim. Aynı zamanda striptizciydi!

Benim çocukluğum Amerika’da (Kansas’ta) geçti. Eskiden babamla annem, ABD’de işçi olarak çalışıyordu. Orada kazandıkları para Türkiye’de daha değerli olduğu için, bizim durumumuz iyiydi.

Bu videodaki modeller ve kanal

Pornoyu Yorumla

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*