Sen öyle konuşunca, masada gençlik şeyim geldi aklıma ve abinle yaptığımız kötü şeyleri hatırladım. O yüzden “Şimdi seni ben iyileştireceğim yenge” diyerek pantolonun düğmesini açtım ve yengemin elini tutarak “Al, canlısına dokun, kendini bununla tatmin et” dedim.

Yengem ayaklandı ve içeri gitti. Abimi kontrol etti, kapıyı arkadan kitledi. Sormak için döndüğümde dudaklarıma yapıştı ve eli de sikimde geziniyordu. Güzel ve çekici bir kadındı, kokusu beni baştan çıkardı. Ben de karşılık verdim ve her şey sessiz sedasız ilerliyordu. Yanımda sevgilim uyuduğu için her şeyimizi sessizce çıkardık. Biraz seviştikten sonra 69’a geçtik. Yengem çok güzel yalıyordu benimkini, tabii ki ben de aminin suları artık yüzüme akıyordu.

Erkeklerin arasında kalmıştım ve kimildayacak yerim kalmamıştı. Aslında benim de istediğim buydu. Etrafımdaki erkeklere yakın olmak, onlara sürtünmek bana büyük bir haz veriyordu. Göğüslerim önümdeki adamın sırtına, kalçalarım da arkamdaki adamın aletine değiyordu. Birden bire, görmediğim bir el bacaklarımı okşamaya başladı ve dişiliğimin arzusuyla yanıp tutuştuğunu hissettim.

Bu videodaki modeller ve kanal

Pornoyu Yorumla

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*