Beni üzen bir durumla karşı karşıyaydım. Eşinin nerede olduğunu sordum ve öğrendim ki çocuklarıyla tatil için bir yere gitmişlerdi. Bir hafta sonra geri döneceklerdi ve ben evde yalnız kalacaktım. Daha fazla rahatsız etmek istemediğini söyleyerek kalktı. Hava oldukça soğuktu ve arabamız yoktu, ayrıca kar da yağıyordu. Evleri de biraz uzaktaydı ve bu durum acımı daha da arttırıyordu.

Ulaş amcamı aradım ve hızlı bir şekilde yanıma gelmesini söyledim. Arabasına bindikten sonra kasılıp titremeye başladım. O sırada Ulaş’ın cinsel organını içime alarak orgazm oldum. Bu zevkten ölebilseydim, o an ölürdüm. Ulaş’ın dölü içime akarken, aynı anda Burak da boğazımdan mideme kadar dölünü akıttı.

Turgut bana bakarak, “Mustafa senin başına bela mı açtı?” dedi. Mustafa ise beni endişeli bir şekilde izliyordu. Turgut elini uzatarak, “Sen asla iyi değilsin, fazlasıyla kötüsün” dedi ve bana Aldatma Seks Hikayeleri kitabını verdi. Ben sarhoş olmuştum ve nerede olduğumuzu bile hatırlamıyordum. Turgut bana evimi sordu ve ben ona yönerge vererek eve gitmeye çalıştım.

Bu videodaki modeller ve kanal

Pornoyu Yorumla

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*