Bokserini çıkardıktan sonra, sikini dudaklarımın arasına aldım ve emmeye başladım. Yarağı giderek büyüyor ve tamamen sertleşiyordu. Beni yukarı çekti ve dudağıma yapışarak, kalçalarımı okşamaya başladı. Sonra beni kucağına alarak masanın üzerine koydu ve boynumdan başlayarak öpücükler kondurmaya başladı. İlk olarak göğüslerime ve sonunda am deliğime geldi.

Dilini kullanarak, damarları takip ediyor ve tükürükleyip yeniden etli dudaklarının arasından minik ağzımın içine yerleştirip emiyor. Hilal de çok azmıştı. Onun sulu götünü hayal ediyordum ve onu koymak, deliğini yalamak ve emmek ne kadar zevkli olurdu diye düşündüm. Daha sonra memelerimle oynamaya başladık ve daha sonra vajinamı ona açtım. O görür görmez boşaldı ve sikini peçeteyle temizledi. Ardından amıma sokmaya çalıştı ama küçük yarağı olduğundan tam olarak giremiyordu. Ancak yine de beni tatmin etmeyi başarmıştı.

Belime iki elini birleştirerek sarıldı ve kafasını meme dayadı. Pompalamaya çalışıyordu ve ben nefesimi tutarak, zevk çığlıkları atmaya başladım.

Pornoyu Yorumla

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*