Bir gün işten eve arabayla giderken onun başka bir binaya girdiğini gördüm. Yanında 2 adam vardı… Şüphelendim ve arabayı en yakın otoparka çektim. Namus damarım kabarmıştı. Ama az sonra farklı bir yerimin kabaracağını nereden bilebilirdim?

Girdikleri binadan ben de içeriye girdim. Hepsi kapıyı kapattıktan sonra tahta bir kapıları olduğunu fark ettim. “Seslerden zevk aldın mı? Sen de benden hoşlanıyorsun değil mi?” dedi. “Hangi kadın bu şekilde tutkuyla arzulanır da karşı koyar?” diye sordum. “Elbette beni okşarken bende etkilendim. Taş değilim. Arzu doluyum ben de” diye cevap verdi. “Anne, niye böyle aramıza mesafe koyuyorsun? Eskiden olan geçmiş sona ermiş. Karı-koca hayatı yaşamamızın bize ne zararı olabilir ki? Boşal ben de geliyorum” dedi.

Müthiş bir gerilmeyle boşaldık. O anda annem de titreyerek kollarımda orgazm oldu. Anneme sarıldım ve “Oh birtanem anam” dedim. İkimiz de nefes nefese kalmıştık. Üzerinden inip yanına uzandım. Birkaç dakika dinlendikten sonra bana “Pişman mısın? Biraz önce öz annenin ırzına geçtin” diye sordu. Ben de “Pişman değilim, mutluyum” dedim.

Bu videodaki modeller ve kanal

Pornoyu Yorumla

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*